Zavřít X :

Pretis s.r.o.

V zahradách 276, 549 01 Nové Město nad Metují, web: www.gemsdiamonds.cz, e-mail:info@gemsdiamonds.cz

Pretis s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Zlatnictví LUXUR - naše kamenné prodejny

Chystáte se pořídit krásný šperk? Česká klenotnická společnost PRETIS vám nabízí luxusní snubní prsteny, zásnubní prsteny, diamantové šperky i zlaté šperky – prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náramky aj. Některé šperky a klenoty si můžete prohlédnout v tomto e-shopu, kompletní nabídku i s poradenstvím však najdete na jedné z našich kamenných prodejen. Zlatnictví LUXUR najdete v těchto městech:

Kvalitní šperky od českého výrobce

Jestliže si chcete pořídit šperk, který se dědí po generace nebo jen šperk jako krásný dárek, v prodejnách LUXUR nebo tady na webu si určitě vyberete, navíc si můžete nechat zhotovit rytinu dle svého přání. Koupíte zde jen originální šperky s garancí kvality. Naše šperky vyrábíme v České republice nejmodernějšími technologiemi ze žlutého či bílého zlata, s pravými diamanty, zirkony nebo s perlami.

Prodáváme snubní prsteny (Couple, Give), zásnubní prsteny (Couple, Give), diamantové šperky (Gems), zlaté šperky, prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, dětské náušnice, dámské náušnice, řetízky a další kvalitní šperky české výroby.

Diamanty, zlato, stříbro, pravé kameny + služby

Česká klenotnická společnost PRETIS provozuje několik špičkových prodejen i tento internetový obchod. Nabízí vám tak prodej značkového zboží, zlaté šperky, stříbrné a ocelové šperky i šperky s pravými kameny. Kromě toho vyrábíme i šperky na zakázku. V jednotlivých zlatnictvích LUXUR vykupujeme stříbro, zlato a drahé kameny. V každém našem zlatnictví najdete v nabídce také široký sortiment hodinek a hodinářského zboží. Součást našich služeb je i kompletní zlatnický a hodinářský servis (záruční i pozáruční).

Vyberte si šperky na tomto webu nebo přijďte do některé z našich prodejen. Rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme vaše dotazy.

 

 
E-shop Luxurgold Zlatnictví Luxur Obchodní partneři
Pretis s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@gemsdiamonds.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
 
Zavřít okno