Zavřít X :

Pretis s.r.o.

V zahradách 276, 549 01 Nové Město nad Metují, web: www.gemsdiamonds.cz, e-mail:info@gemsdiamonds.cz

Pretis s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Investiční zlato

Naše firma se specializuje a zabýva poradenstvím a prodejem drahých kovů. Dovolujeme si Vám představit a nabídnout produkty, kterými jsou investiční zlato.

Naše služby poskytujeme všem zájemcům o investiční zlato a stříbto, od soukromých osob, živnostníků, majitelů firem, až po malé a střední investory. Také je stále častěji využívají lidé, kteří chtějí originálním darem udělat radost svým blízkým (narození dítěte, promoce, kulatiny) či jako poděkování svým obchodním partnerům.

Tyto drahé kovy představují už 2600 let jediný úspěšný a osvědčený způsob uchování hodnoty a vždy byly a jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších investic. To si v současnosti začíná uvědomovat stále více lidí, kteří nepovažují za bezpečné mít úspory uložené v papírových penězích ani jiných finančních produktech. Vzhledem k situaci na finančních trzích se nelze divit.

Prioritou naší firmy je vzájemná důvěra a maximální spokojenost zákazníka. Z tohoto důvodu své aktivity výhradně směřujeme na prodej zlatých slitků (cihliček) renomovaného švýcarského výrobce Argor-Heraeus SA a rakouské zlaté slitky Munze certifikované švícarskou firmou Argor-Heraeus SA. Tím Vám nabízíme záruku nejvyšší možné kvality a také nejlepší poměr cen nákup / výkup na trhu v České republice.

Prodej zlatých slitků upřednostňujeme z jediného prostého důvodu - jejich cena se nejvíce přibližuje světové ceně zlata, a proto je pro Vás, jako investory, nejzajímavější. Nesmíme pominout fakt, že investiční zlato je osvobozeno od DPH.

V naší nabídce nenajdete zlaté a stříbrné mince – jejich cena je navýšena o sběratelskou hodnotu, a tak jsou jako investice méně praktické.

V ceně není započteno balné a poštovné.
Objednané zboží v hodnotě více jak dvěstě tisíc Kč Vám doručíme osobně.

Vývoj ceny na světových trzích v průběhu dne ovlivňuje konečnou nabídku.

S ohledem na charakter investičního zlata nemůže kupující odstoupit od kupní smlouvy podle §53 Občanského zákoníku.

Na prodej investičního zlata se nevztahují žádné slevy.

 
E-shop Luxurgold Zlatnictví Luxur Obchodní partneři
Pretis s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@gemsdiamonds.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
 
Zavřít okno